Parafínový zábal

Bílá vosková hmota, která se nanáší na ruce. Je vhodná při artróze, na revma, na prokrvení a při drobném poškození okolo nehtového lůžka.

 

Rašelinový zábal

Šetrnější než koupele, aplikují se na předepsanou část těla. Je vhodné se po proceduře 2 hodiny nekoupat, aby se stihly vstřebat minerální látky.

 

Konopný zábal

Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný olej se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu.Konopný olej zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

 

Skořicový zábal

Prokrvuje pokožku, jemně prohřívá, zpevňuje a do hloubky hydratuje pleť. Napomáhá k revitalizaci podkoží a tím omezuje projevy celulitidy. Určeno k zábalům nohou, hýždí, paží a dalších tělesných partií. Zábal rovnoměrně naneste na pokožku a tělo udržujte v teple vhodnou přikrývkou. Při použití na výrazné projevy celulitidy je vhodné postižené partie bandážovat folií. V kombinaci s lymfodrenáží je bandáž nežádoucí. Účinky je vhodné podpořit dostatečným příjmem tekutin a přiměřenou pohybovou aktivitou.