Volejte (+420) 354 542 969

neváhejte nás kontaktovat
Restaurace
Restaurace
Restaurace
Restaurace
Salonek
Salonek
Terasa
Terasa
Restaurace
Restaurace
Aktuální nabídka vín
Aktuální nabídka vín
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Útulná restaurace v budově Josef II. s kapacitou 27 míst a přilehlým salonek s 20 místy je v provozu každý den od hod do hod. Nabízíme teplé i studené pokrmy z tradiční české i mezinárodní kuchyně. V letních měsících je hostům k dispozici zastřešená terasa vybavená v selském stylu s kapacitou 40 míst.

Na čepu:

pivo pilsner urquell
logo gambrinus

Kontakt & Rezervace

  • Adresa: Pension Josef II., Americká 27/35, 351 01 Františkovy Lázně
  • Telefon: (00420) 354 542 969
  • E-mail: info@pensionjosef.cz
  • Otevírací doba: od do hod

 

Jídelní a nápojový lístek

Snídaně pro hosty penzionu (v ceně ubytování, nelze odečíst z ceny pobytu) podáváme v restauraci (budova Josef II.) každý den od do hod formou bohatého švédského stolu.

Každý den na rautu naleznete:
šunky, salámy plátkové sýry čerstvá zelenina (okurka, rajčata, paprika) tavené sýry máslo případně margarín džemy med müsli jogurty bílé a ovocné domácí moučník
Dále jsou součástí snídaňového rautu také některá z těchto jídel (nepravidelně střídáme):
smažená vajíčka vařená vajíčka párky různé pomazánky
Pečivo:
rohlíky krájený chléb

Po předchozí dohodě rádi zajistíme bezlepkové pečivo.

Nápoje:
káva čaj (černý, zelený, ovocný, heřmánkový, mátový) horká čokoláda pomerančový džus mléko

 

Snídaňový raut
Snídaňový raut
Snídaňový raut
Snídaňový raut
Snídaňový raut
Snídaňový raut
Snídaňový raut
Snídaňový raut

Z nápojového lístku představujeme

ALFREDO ESPRESSO
Dobré espresso dnes prostě patří k životu. Ať už ráno pro příjemné nastartování dne, po obědě nebo jen tak, když si chcete s přáteli na chvilku vydechnout. Dopřejte si pauzu a vychutnejte si intenzivní italskou chuť, tak jak ji znáte a máte rádi. Nabízí Vám vše pro stylový požitek výjimečného druhu.
EILLES TEA DIAMOND
Celé listy nebo části čajových listů v prémiové kvalitě v důmyslném tvaru a originální tkanině umožňují vytvořit sypanému čaji potřebný prostor pro co největší kontakt s vodou a rozvinutí jednotlivých lístků. Eilles Tea Diamond je jednoduchý pro přípravu a zaujme každého nejen svým vzhledem, ale i báječnou chutí těch nejkvalitnějších čajových směsí.
COCOYA
Kakao začali pít jako první už staří Mayové, kteří kakaové boby používali kromě pití také jako platební prostředek. Později, když se kakaový bob dostal do Evropy, stával se trpký nápoj, jehož chuť se zjemňovala přidáváním medu a třtinového cukru, stále populárnějším. S COCAYOU se vrací svůdně exotický požitek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace Ok