Klasická masáž

Masáž je speciální procedura, která se používá k upevnění tělesného i duševního zdraví, posílení organismu, osvěžení po psychické i fyzické námaze, k léčení nebo doléčování některých poúrazových stavů. Je určena na hlouběji uložené struktury (svaly, fascie a šlachy), ale působí i na kůži a podkoží. Pravidelnou masáží se odstraňuje podkožní tuk a zlepšuje se metabolismus kůže. Masáž je prostředek regenerace duševních i tělesných sil. Není vhodná při těhotenství a 6-ti nedělí.

 

Masáž plosky nohou

Akupresurní body na chodidle, obzvlášť na spodní straně chodidla, jsou spojeny a orgány a tělesnými partiemi, které je možno pomocí těchto bodů stimulovat a pozitivně ovlivnit. Na tomto poznatku se zakládá reflexní masáž chodidla. Body, které jsou citlivé na tlak, mohou dokonce upozornit na nějaké problémy orgánů. Masáž má v první řadě aktivovat samoléčebné síly těla, má ale také uvolňovací a povzbuzující efekt. Tento druh masáže vychází z ČÍNSKÉ MEDICÍNY ovlivňující celý organismus jak po psychické, tak po fyzické stránce.

 

Podvodní masáž

Silné vodní proudy se vedou k problematickým svalovým partiím a dosahuje se tak hloubkovějšímu efektu masáže a uvolnění. Nedoporučuje se: při problémech s varixy (vnějších i vnitřních) masáž nohou.

 

Přístrojová lymfomasáž

Při poruchách funkcí lymfatického systému se ve tkáních hromadí voda, vznikají otoky a edémy. Lymfatickými masážemi se obnovuje rovnováha mezi množstvím vody zadržené ve tkáních a mezi kapacitou lymfatických kanálů. Hladivými pohyby se vyprazdňují lymfatické uzliny a urychluje se odtok mízy. Zároveň dochází odstraňování škodlivin a posílení imunity. Není vhodná při těhotenství, 6-ti nedělí, vysokém krevním tlaku a zvýšené činnosti štítné žlázy.

 

Čokoládová masáž

Odborníci vysvětlují její blahodárný vliv tím, že kakao obsahuje antioxidanty, vitaminy a minerály a tak působí přes povrch těla. Čokoláda vyživuje pokožku, vrací ji její pružnost a hebkost. Působí proti stárnutí, potlačuje celulitidu a výrazně vylepšje vzhled pokožky. Vaše pleť bude po této proceduře hebká a jemná. Čokoláda je zdrojem energie a dobré nálady a i Vy se budete cítit po masáži skvěle.

 

Medová masáž

Zlepšuje funkci trávení a tím posílení imunity. Další účinky: vymizení některých oběhových potíží, oslabení negativních projevů - akné, celulitidy, úprava kvality spánku, snížení nebo dokonce vymizení depresí a migrén, analgetické účinky u revmatických onemocnění svalů a kloubů.Masáž nelze poskytnout při těchto obtížích: alergie na med, otevřené rány, žaludeční vředy, vysoký oční tlak.

 

Lávové kameny

Teplo z kamenů pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, mírnit křeče, uvolňovat napětí kloubních pouzder a tím uleví od bolesti v kloubech. Reguluje trávení a zrychluje metabolismus, reguluje zadržování tekutin v těle, napomáhá k detoxikaci organismu. Tato masáž je doporučována při bolestech pohybového aparátu a k regeneraci organismu po sportovní zátěži. Teplo z kamenů a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl.