Léčebné procedury | Pension Josef Františkovy Lázně

Informace k nástupu na pobyt

Aktuální mimořádné opatření s platností od 31.5. 2021 si můžete prohlédnout zde. Pasáže týkající se ubytování jsou zvýrazněny žlutě.

Dozvíte se jaké potvrzení budete pro svůj pobyt potřebovat. Pokud si i tak nebudete jisti, můžete nás telefonicky kontaktovat na čísle 604 831 379 a my Vám pomůžeme.

Balneo provoz v budově Josef I. nabízí různé léčebně rehabilitační procedury se zaměřením na pohybový aparát.

Léčebné pobyty pro samoplátce

  • Procedury (léčebný plán) v rámci léčebného pobytu Vám budou sestaveny při vstupní lékařské prohlídce, dle aktuálního zdravotního stavu. Léčebný plán se skládá z hlavních a vedlejších procedur, přičemž by měla být absolvována max. jedna hlavní procedura denně.

 

Vlastní výběr procedur (bez vstupní lékařské prohlídky)

  • Procedury si prosím objednávejte s dostatečným časovým předstihem před Vaším příjezdem. Můžete využít poptávkový formulář v ceníku procedur nebo svou objednávku zaslat emailem.
  • Vezměte prosím na vědomí, že absolvování některých procedur je podmíněno vyplněním a podepsáním informovaného souhlasu, kterým pacient prohlašuje, že netrpí žádným z uvedených onemocnění. V případě pochybností a nejasností je nutné vyžádat lékařské doporučení k absolvování procedury.
  • Informovaný souhlas si můžete prostudovat a případně stáhnout zde.

 

Před objednáním léčebných procedur se prosím seznamte s tímto provozním řádem.

Hotelovým hostům poskytujeme na většinu procedur slevu ve výši 20%.

Sleva je platná pouze při úhradě na místě v hotovosti a nevztahuje se na tyto procedury (celotělová masáž, thajská masáž, masáž lávovými kameny a lékařská prohlídka).

Vyberte si některý z našich jednodenních zvýhodněných balíčků procedur a nechte se hýčkat.

Aroma balíček
630osoba
Relaxační balíček
650osoba
Konopný balíček
700osoba

Pension Josef v Františkových Lázních hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.