Pension Josef, Františkovy Lázně - Pobyty ve Františkových Lázních

Volejte (+420) 354 542 969

neváhejte nás kontaktovat
Podvodní koupel

S třemi procedurami denně (pondělí až sobota) je nejintenzivnějším pobytem z naší nabídky. Léčebný plán sestavený při vstupní lékařské prohlídce se skládá z hlavních a vedlejších procedur, přičemž by měla být absolvována max. jedna hlavní procedura denně. Stravování probíhá formou polopenze v útulné restauraci s letní terasou.Ubytování je možné jak v budově Josef I., která je propojená s balneo provozem nebo v budově Josef II., ve které je umístěna restaurace.

Cena od 8 590 Kč za osobu

Podvodní koupel

15 denní léčebný pobyt - rovná se 14 nocí strávených v příjemném prostředí rodinného pensionu s vlastním balneo provozem ve Františkových Lázních, pouhých 10 minut pěšky od centra města. Týdně je aplikováno pouze 10 procedur, proto budete mít dostatek volného času, který můžete využít k procházkám místními parky a ochutnávce františkolázeňských pramenů.

Cena od 13 130 Kč za osobu

Jeden z našich nejoblíbenějších pobytů. Týden pohody a relaxace. Denně (pondělí - pátek) pouze 2 procedury, díky tomu je to ideální pobyt pro aktivní jedince, kteří rádi vyrážejí na túry ať na kole nebo pěšky. V okolí je mnoho značených cyklostezek a cyklotras. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň načerpat nové síly.

Cena od 6 890 Kč za osobu

Masáž zad

Rádi byste si vyzkoušeli léčebný pobyt, ale nemůžete z rodinných či pracovních důvodů strávit celý týden ve Františkových Lázních ? Nebo si nejste jisti, jestli Vám bude vše vyhovat ? Vyzkoušejte tento 5denní pobyt a my pevně věříme, že si na příště objednáte některý z našich delších pobytů.

Cena od 4 950 Kč za osobu

Poptávka pobytu

Zde můžete vyplnit nezávaznou rezervaci pobytu. Vaši poptávku zpracujeme v co nejkratším možném termínu a budeme vás kontaktovat.

Vaše kontaktní údaje

Údaje o pobytu


Pension Josef v Františkových Lázních hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace Ok