Ceník procedur | Pension Josef Františkovy Lázně

Hotelovým hostům poskytujeme na většinu procedur slevu ve výši 20%.

Sleva je platná pouze při úhradě na místě v hotovosti a nevztahuje se na tyto procedury (celotělová masáž, thajská masáž, masáž lávovými kameny a lékařská prohlídka).

 

Masáže

DobaNázevCena
30 minCelotělová podvodní masáž580 Kč
20 minPodvodní částečná masáž480 Kč
50 minCelotělová masáž600 Kč
45 minThajská masáž550 Kč
20 minKlasická masáž320 Kč
30 minMasáž plosek nohou350 Kč
30 minMasáž obličeje + maska300 Kč
30 minPřístrojová lymfomasáž180 Kč
30 minMedová masáž + peeling350 Kč
30 minČokoládová masáž400 Kč
30 minČástečná aromamasáž350 Kč
20 minMasáž rakytníkovým olejem se skořicí350 Kč
20 minMasáž rakytníkovým olejem s jalovcem350 Kč
30 minMasáž lávovými kameny500 Kč
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Koupele

DobaNázevCena
20 minBylinná koupel400 Kč
20 minOlejová konopná koupel400 Kč
20 minRašelinová koupel + maska400 Kč
20 minJodová koupel300 Kč
20 minSulfatánová koupel350 Kč
20 minPerličková koupel350 Kč
20 minVířivá koupel350 Kč
20 minUhličitá koupel CO2350 Kč
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Zábaly

DobaNázevCena
15 minParafínový zábal na ruce150 Kč
20 minRašelinový zábal250 Kč
20 minTělové zábaly: konopný, jalovcový, skořicový220 Kč
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Ostatní procedury

DobaNázevCena
15 minŠlapačky150 Kč
45 minOxygenoterapie150 Kč
30 minSuchá uhličitá obálka CO2200 Kč
1 aplikaceBiolampa200 Kč
Lékařská prohlídka500 Kč
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Nezávazná objednávka procedur

Poptávku není možné zaslat na tentýž den !

Formulář slouží především pro snadnější zaslání požadavku na procedury dle vlastního výběru před příjezdem do pensionu.
Procedury v rámci léčebného pobytu jsou stanoveny během vstupní lékařské prohlídky. Děkujeme za pochopení.

Hotelovým hostům poskytujeme na většinu procedur slevu ve výší 20%. Sleva je platná pouze při úhradě samoplátcem na místě v hotovosti.

Aroma balíček - 630.00Kč Relaxační balíček - 650.00Kč Konopný balíček - 700.00Kč

Pro označení více možností, držte stisknutou klávesu Ctrl a myší označte všechny požadované procedury.

Na procedury označené * se nevztahuje žádná sleva.

Platnost ceníku do 31.12.2020.

Klasická masáž
Masáž je speciální procedura, která se používá k upevnění tělesného i duševního zdraví, posílení organismu, osvěžení po psychické i fyzické námaze, k léčení nebo doléčování některých poúrazových stavů. Je určena na hlouběji uložené struktury (svaly, fascie a šlachy), ale působí i na kůži a podkoží. Pravidelnou masáží se odstraňuje podkožní tuk a zlepšuje se metabolismus kůže. Masáž je prostředek regenerace duševních i tělesných sil. Není vhodná při těhotenství a 6-ti nedělí.

Masáž plosky nohou
Akupresurní body na chodidle, obzvlášť na spodní straně chodidla, jsou spojeny a orgány a tělesnými partiemi, které je možno pomocí těchto bodů stimulovat a pozitivně ovlivnit. Na tomto poznatku se zakládá reflexní masáž chodidla. Body, které jsou citlivé na tlak, mohou dokonce upozornit na nějaké problémy orgánů. Masáž má v první řadě aktivovat samoléčebné síly těla, má ale také uvolňovací a povzbuzující efekt. Tento druh masáže vychází z ČÍNSKÉ MEDICÍNY ovlivňující celý organismus jak po psychické, tak po fyzické stránce.

Podvodní masáž
Silné vodní proudy se vedou k problematickým svalovým partiím a dosahuje se tak hloubkovějšímu efektu masáže a uvolnění. Nedoporučuje se: při problémech s varixy (vnějších i vnitřních) masáž nohou.

Přístrojová lymfomasáž
Při poruchách funkcí lymfatického systému se ve tkáních hromadí voda, vznikají otoky a edémy. Lymfatickými masážemi se obnovuje rovnováha mezi množstvím vody zadržené ve tkáních a mezi kapacitou lymfatických kanálů. Hladivými pohyby se vyprazdňují lymfatické uzliny a urychluje se odtok mízy. Zároveň dochází odstraňování škodlivin a posílení imunity. Není vhodná při těhotenství, 6-ti nedělí, vysokém krevním tlaku a zvýšené činnosti štítné žlázy.

Čokoládová masáž
Odborníci vysvětlují její blahodárný vliv tím, že kakao obsahuje antioxidanty, vitaminy a minerály a tak působí přes povrch těla. Čokoláda vyživuje pokožku, vrací ji její pružnost a hebkost. Působí proti stárnutí, potlačuje celulitidu a výrazně vylepšje vzhled pokožky. Vaše pleť bude po této proceduře hebká a jemná. Čokoláda je zdrojem energie a dobré nálady a i Vy se budete cítit po masáži skvěle.

Medová masáž
Zlepšuje funkci trávení a tím posílení imunity. Další účinky: vymizení některých oběhových potíží, oslabení negativních projevů - akné, celulitidy, úprava kvality spánku, snížení nebo dokonce vymizení depresí a migrén, analgetické účinky u revmatických onemocnění svalů a kloubů.Masáž nelze poskytnout při těchto obtížích: alergie na med, otevřené rány, žaludeční vředy, vysoký oční tlak.

Lávové kameny
Teplo z kamenů pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, mírnit křeče, uvolňovat napětí kloubních pouzder a tím uleví od bolesti v kloubech. Reguluje trávení a zrychluje metabolismus, reguluje zadržování tekutin v těle, napomáhá k detoxikaci organismu. Tato masáž je doporučována při bolestech pohybového aparátu a k regeneraci organismu po sportovní zátěži. Teplo z kamenů a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl.

Vířivá koupel
Má velké zdravotní přínosy- zvyšování imunity organismu, celkové uvolnění svalů, regenerace svalstva a kloubů, stimulování činnosti vnitřních orgánů a také uklidnění mysli. Každá masírovaná zóna lidského těla pomocí trysky se stimuluje a příznivě ovlivňuje konkrétní funkce organismu (dýchání, trávení, vylučování, atd.).

Perličková koupel
Má relaxační účinek, voda se dostává do vany roštem na dně a bublinky masírují tělo. Účinek této koupele spočívá v jemné masáži kůže a podkoží, kterou vyvolává proud stlačeného vzduchu. Má blahodárný vlil na psychiku i fyzickou kondici, zbavuje pocitů bolesti kloubů a napětí.

Uhličitá koupel
Do vany se napouští kysličník uhličitý. Voda je při koupeli chladnější - bublinky tělo prohřívají. Někdy může mít pocit lehkého bodání – to praskají bublinky na těle a tím vlastně masírují. Uhličitá koupel není vhodná pro lidi s nízkým nebo kolísavým tlakem. Po koupeli je nutný následný odpočinek a pitný režim. Vodní uhličité koupele mají vliv na celkový organismus, upravují vegetativní funkce. Koupele snižují krevní tlak a usnadňují práci srdce.

Bahenní koupel
Obsahuje důležité minerální látky. Po koupeli je nutná sprcha a následně se nesmí 2 hodiny do jiné vany nebo bazénu- minerální látky se musí vstřebat do pokožky. Bahenní koupel je vhodná při nemocích pohybového ústrojí, na zvýšení krevního tlaku a celkového prohřátí.

Bylinné koupele
(RELAXAČNÍ, REGENERAČNÍ, POHYBOVÁ, STIMULAČNÍ)Najdeme v nich skvěle vybranou sestavu bylin. Každá bylina má v koupeli svou úlohu a společně působí příznivě podle vybraného druhu dané koupele. Bylinné koupele se nejčastěji používají jako doplňková terapie na povzbuzení organismu, odstranění únavy, na klouby postižené artrózou a v neposlední řadě na odstranění stresu.

Jodová koupel
Má dezinfekční účinky a proto se hlavně používá při kožních onemocnění, ale i při chorobách revmatických a pohybového ústrojí. Do vany se nesmí se šperkami. Po koupeli následuje suchý zábal. Dvě hodiny po proceduře se nemá chodit do bazénu či jiné koupele, aby se neztratil účinek jódu.

Sulfatánová koupel
Je to koupel ze síry. Působí na onemocnění pohybového aparátu, dnu a při kožních onemocnění- zklidňuje podrážděnost kůže. Následuje suchý zábal. Dvě hodiny po proceduře se nedoporučuje jiné koupele, aby se nevytratil účinek síry.

Parafínový zábal
Bílá vosková hmota, která se nanáší na ruce. Je vhodná při artróze, na revma, na prokrvení a při drobném poškození okolo nehtového lůžka.

Bahenní zábal
Šetrnější než koupele, aplikují se na předepsanou část těla. Je vhodné se po proceduře 2 hodiny nekoupat, aby se stihly vstřebat minerální látky.

Konopný zábal
Obsahuje 90 % konopného oleje. Konopný olej se využívá jako účinná pomoc pro ekzematickou pleť, lupenku, svědivou a problematickou pokožku. Vhodný je rovněž na suchou pleť a pokožku vystavenou každodennímu stresu.Konopný olej zvyšuje obsah ceramidů v pokožce, a tím zvyšuje její přirozenou bariérovou funkci. Konopný zábal tlumí projevy stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu kůže.

Skořicový zábal
Prokrvuje pokožku, jemně prohřívá, zpevňuje a do hloubky hydratuje pleť. Napomáhá k revitalizaci podkoží a tím omezuje projevy celulitidy. Určeno k zábalům nohou, hýždí, paží a dalších tělesných partií. Zábal rovnoměrně naneste na pokožku a tělo udržujte v teple vhodnou přikrývkou. Při použití na výrazné projevy celulitidy je vhodné postižené partie bandážovat folií. V kombinaci s lymfodrenáží je bandáž nežádoucí. Účinky je vhodné podpořit dostatečným příjmem tekutin a přiměřenou pohybovou aktivitou.

Inhalace
Vhodné na léčbu horních a dolních cest dýchacích i pro celkovou úlevu. Usnadňuje vykašlávání a při procedůře se používá inhalační roztok.

Oxygenoterapie
Léčba kyslíkem. Vhodná pro sportovce a pro zlepšení duševní i fyzické kondice.

Šlapací lázeň (šlapačky)
Provádí se ve dvou vaničkách, v jedné je teplá a v druhé studená voda. Střídavým přešlapováním se nohy prokrvují.

Biometrick
Je suchá uhličitá koupel. Snižuje krevní tlak, zlepšuje činnost srdce a prokrvuje dolní končetiny.

Ergometr
Slouží k celkovému prokrvení organismu, protažení těla a k obnovení duševních a fyzických sil.


Pension Josef v Františkových Lázních hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.