• Budova Josef I.
  Budova Josef I.
  Balneo provoz
 • Parkoviště Josef I.
  Parkoviště Josef I.
  Uzamykatelné parkoviště u budovy Josef I.
 • Budova Josef II.
  Budova Josef II.
  Recepce, restaurace s letní terasou
 • Parkoviště Josef II.
  Parkoviště Josef II.
  Uzamykatelné parkoviště u pensionu Josef II.

Volejte (+420) 354 542 969

neváhejte nás kontaktovat denně od 8:00 do 21:00 hod.

Pokoje

Restaurace

Relax & Spa

Pension Josef ve Františkových Lázních je certifikované nestátní zdravotnické zařízení s rodinnou atmosférou a osobním přístupem ke každému hostovi. V komplexu dvou budov, které jsou od sebe vzdáleny pouhých 100 metrů, je celkem 15 pokojů s maximální kapacitou 38 lůžek, včetně přistýlek. Budova Josef I., zde je umístěn balneo provoz a část ubytovací kapacity. V budově Josef II. se nachází restaurace s letní terasou a salonkem pro 20 osob a zbylá část ubytovací kapacity. Všechny pokoje jsou nekuřácké, stejně tak i všechny ostatní prostory včetně restaurace i letní terasy. Pokoje jsou vybavené sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC), telefonem, televizí, ledničkou a WiFi připojením na internet. Parkování je zajištěno na našich uzamykatelných parkovištích u každého pensionu zvlášť.

V balneo provozu Josef I. se provádějí fyziatrické, balneologické a léčebně rehabilitační procedury se zaměřením na léčení pohybového ústrojí

Centrum města je k dosažení necelých 10 minut pěšky. V blízkém okolí se nachází pošta, zdravotní středisko, prodejna Lidl. Vzdálenost k nádraží a hlavní autobusové zastávce je cca 500 m.
Nabízíme léčebný pobyt pro samoplátce o délce 7 , 14 nebo 21 dní, týdenní relaxační pobyty, pobyty vhodné pro seniory, 15 denní léčebný pobyt, ubytování se snídaní, samostatné procedury. Františkovy Lázně jsou atraktivním místem odpočinku po celý rok. Přijeďte k nám do Františkových Lázní. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jsme členem

logo Asociace hotelů a restaurací

Rezervujte přímo

Informace

KUDY K NÁM

Příjezd po dálnici D6: Sjeďte výjezdem č.169 a dále odbočte směr Františkovy Lázně.

Číst více...

BALNEO PROVOZ

Prohlédněte si nabídku léčebných a relaxačních procedur z aktuálního ceníku pro tento rok.

Číst více...

KADEŘNICTVÍ

Soukromé kadeřnictví naleznete v prostorách budovy Josef I., hned vedle konferenčního salonku.

Číst více...

KAM NA VÝLET

Hrady a zámky, zajímavosti v okolí, výlety pěšky i na kole, kam vyrazit s dětmi...

Číst více...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace Ok